24. – 31. 07.
Underwater Overground festival, UWOG 4, Pula

Main Floor
Live act:
The Commercial Hippies (Nano Records) SA
Allaby (Nano Records) UK
Hydrophonic (Nano Records) SA
The Electric Ant (Nano Records) UK
Beat Bizarre (Iboga) Denmark
Behind Blue Eyes (Iboga) Denmark
Vibrasphere (Digital Structures) Sweden
BLT (Iboga) Israel
Sensient (Zenon) Australia
Funky Dragon (Synergetic Records) Austria
Itaitaiko (Candyflip) Israel
Tron (Liquid Records) Mexico
Psychoz (Dark Life) Macedonia
Pion (Ultragroove) Serbia

DJ set:
Ans (Nano Records) UK
Regan (Nano Records) SA
Chesh (Nano Records) SA
Banel (Iboga) Denmark
Yuli (Iboga) Israel
Tron (Liquid Records) Mexico
Sensient (Zenon) Australia
Kristian (Transient Records) UK
Itaitaiko (Candyflip) Israel
TV (Oxygen Records) Czech
Slater (Tribal Vision Records) Czech
Shawnodese (Mind Funk) Holland/Venezuela
Jan (B.M.R.) Switzerland
Betty (Gipsy Trance Mafia) Holland
Vega (Spirit Of The Moon) Slovenia
Zvuk Ahimze (Audiodevlish) Slovenia
2M (Boomshroom Tribe) Croatia
Njax (Tribalizer) Croatia
Hip (Tribalizer) Croatia
Sekkt (Tribalizer) Croatia
Ganesh (Submedia) Croatia
Richma (Chilli Bar) Croatia
Twisted Twins (Soundforms) Croatia
Nesho (Mars Room) Croatia
Alen (Mars Room) Croatia
Val Vashar (Vashar) Croatia
Kunoichi aka Semra (Psychoactive) Bosnia and Herzegovina

VJs:
Lyno-Leum, Italy
M.I.R. videoprojekt, Croatia
Simplevisuals, Croatia
Xplode, Croatia
Ady, Bosnia and Herzegovina

Chill out floor

Live act:
Ott (Twisted Records) UK
Phutureprimitive (Native State Records) USA
Kukan Dub Lagan (Candyflip Records) Israel
Kliment (Disham) Bulgaria
Superfluous Nipple (Zenon Records) Australia
Koan (Sofa Beats / TranceXplorer) Russia
Planet Boelex (Monotonik) Finland
Musica Ex Machina Croatia

DJ set:
Ott (Twisted Records) UK
Phutureprimitive (Native State Records) USA
Kukan Dub Lagan (Candyflip Records) Israel
Kliment (Disham) Bulgaria
Koan (Sofa Beats / TranceXplorer) Russia
Banel (Iboga) Denmark
Nanda (Chillosophy Music) Chile
Slater (Tribal Vision Records) Czech
Nesjaja (Chromanova Radio) Germany
Cassis (Chromanova Radio) Germany
Vega (Spirit Of The Moon) Slovenia
Dovla (Sofa Beats) Croatia
Val Vashar (Vashar) Croatia
Jaribu Sound System (Trip To Zion) Croatia
Jan Becele (Trip To Zion) Croatia
Richma (Chilli Bar) Croatia
Cornish (Diggarama) Croatia
Pipal (Chilli Bar) Croatia
Ben (Space Crew) Croatia
Goldie (Space Crew) Croatia
2M (Boomshroom Tribe) Croatia
Almighty Eye (Jesus Dread Sound) Croatia
Indra (Baraka) Croatia
Batis (Radio Student) Croatia
Om Kudjo (HUKSS) Croatia

VJs:
Ana, Croatia
Poison Ivy, Croatia
Tiechek, Croatia
DISGirlz, Croatia

Imaš nadopunu, ispravak, bolje fotke, galeriju / video / dojam? Klikni ovdje i javi nam!