05. – 08. 08.
Underwater Overground festival, uvala Zenčišća, otok Hvar

Main Floor

Live acts:

Rinkadink (Alchemy Records, South Africa)
Pixel (HOMmega, Israel)
Hux flux (Spiral Trax, Sweden)
Etnoscope (Digital Structures, Sweden)
Lava 303 (Playground Collective, Germany)
Parrket (Underwater Overground, Croatia)
Shuma (Hadshot Haheizar, Croatia)
Mokk (Hadshot Haheizar, Croatia)

DJs:
Dimitri Nakov (Spun Records, UK)
Peter Didjital (Digital Structures, Sweden)
Banel (Iboga, Denmark)
Matthias “Delay” Goebel (P.O.R.N, Germany)
Bushava Azbuka (Love,Peace,Sun and Smile, Macedonia)
Jonas (Stoneage Records, Sweden)
Nirmal (Tma, UK)
Toto (Tinytek, France)
Vlado (Pukka Music, UK)
Styx (Fabula Records, Germany)
Mikica (Xperiment, Serbia)
Tishma (SPK, Serbia)
Kunoichi (Echogenic, Bosnia and Herzegovina)
Avex (Terra Electronica, Croatia)
Naveen (Violet Perception, Slovenia)
Zvuk Ahimse (K4, Slovenia)
Tommy Wonder (Spirit of the Moon, Slovenia)
Marino (Metamedia, Croatia)
Kobayagi (Tribalizer, Croatia)
Hip (Hadshot Haheizar, Croatia)
Ganesh (Submedia, Croatia)
Njax (Tribalizer, Croatia)
Sekkt (Tribalizer, Croatia)
Nesho (Marsroom, Croatia)
Shiva (RiPleme, Croatia)
Val Vashar (Vashar, Croatia)
Shivamoon (Croatia)

Freestyle Floor

Live acts:
Bluetech (Aleph Zero Records, USA)
Fat Mama Roks (Mo’s Ferry production, Croatia)
Vuneni (Zvuk Močvare, Bosnia and Herzegovina)
RDK sound system (Croatia)
Sensifilia (Dub-a-delic, Croatia)
Jaribu Sound system (Croatia)
Morski (Metamedia, Croatia)

DJs:

Evan Bluetech (Aleph Zero Records, USA)
Banel (Iboga, Denmark)
Nanda (Interchill Records, Chile)
Bushava Azbuka (Love, Peace, Sun and Smile, Macedonia)
Naveen (Violet Perception, Slovenia)
Zvuk Ahimse (K4, Slovenia)
Dub Bud (K4, Slovenia)
Funk Guru (Confusion, Croatia)
Verbal (Breakalicious, Croatia)
Groove Sanctuary crew DJz (Croatia)
Almighty Eye (Becharas, Croatia)
Jin-San (Kingston Records, Croatia)
Tomo (Marsroom, Croatia)
Pipal (Chilli Bar, Croatia)
Richma (Chilli Bar, Croatia)
Safehouse DJz crew (Croatia)
Jaribu sound system crew DJz (Croatia)
Dovla (Trancepleme.com, Croatia)
Baldhead Dread (Croatia)
OM Kudjo (Huk, Croatia)
Ben (Space Crew, Croatia)
Goldi (Space Crew, Croatia)
3tt (Regeneration, Croatia)
Bass culture (Croatia)
Lich-hree-perry (RDK, Croatia)
Molekula (RDK, Croatia)
Badi (RDK, Croatia)
Kirgy (Croatia)

VJs

Neven (Pixel Particles, Serbia)
Blind inc. (Colorblind, Croatia)
Echosounder (Herbarij, Croatia)
VJane TV (Herbarij, Croatia)
Tau Concept (Metamedia, Croatia)
Neven (Tribalizer, Croatia)
3tt (Regeneration, Croatia)
Psiha (Croatia)

Deco

NOS (Digital Structures, Sweden)
Borix Farbform (Miditation, Germany)
Fantastichee Gluparium (Croatia)
Elenia (Tribal Media, The Netherlands)
Alen (Marsroom, Croatia)
Elena (Metamedia, Croatia)
Banalananus production (Serbia)
Maika (Croatia)
Jamin Murphy

Imaš nadopunu, ispravak, bolje fotke, galeriju / video / dojam? Klikni ovdje i javi nam!